20 Ιαν 2010

Πέρασμα!!!!

Μεγάλη νίκη πέτυχε σήμερα η ομάδα μας με την όπια ο δικέφαλος πηρέ το εισιτήριο για τους 8 του κυπέλλου Ελλάδας. Ένα καλός και ουσιαστικός ΠΑΟΚ παρουσιάσθηκε σήμερα στο δημοτικό στάδιο Σερρών. Ο ΠΑΟΚ άνοιξε το σκορ με μια καταπληκτική εκτέλεση φουλ από τον Lino στο 13λεπτό, και το πρώτο ημίχρονο τελείωσε με τον ΠΑΟΚ να επικρατεί με σκορ 0-1. Χωρίς να υπάρχει κάποια καλή φάση οι ομάδες πήγαν στα αποδυτήρια. Στο δεύτερο ημίχρονο ο δικέφαλος πήρε το εισιτήριο για τους 8 του κυπέλλου μετά από ένα πόλη ωραίο γκολ με το κεφάλι που πέτυχε ο Παπάζογλου στο 73λεπτό τις συνάντησης. Έτσι και τελείωσε το παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ να φεύγει νικητής από την μικρή τούμπα τον Σερρών και προκρίθηκε στους 8τις διοργάνωσης .

ΦΕΡΕ ΜΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΤΟΝ ΛΕΥΚΟ!!!!!!!!!