16 Ιαν 2010

Κούτσ[ι]α, κούτσ[ι]α την νίκη…

Σπουδαία νίκη πέτυχε σήμερα η ομάδα μας κόντρα στον αστέρα Τρίπολης. Ένα εύκολο απόγευμα πέρασε σήμερα η ομάδα μας κόντρα στον αστέρα που κατάφερε να πάρει την νίκη με 10’ παίκτες από το 20’λεπτό λόγο αποβολής του vieirinha με απευθείας κόκκινη κάρτα. Μετά είχαμε λίγες ευκαιρίες να ανοίξει το σκορ, κυρίως από τον ΠΑΟΚ με κορυφαία αυτήν στο τελευταίο λεπτό που προτού ημιχρόνου με δημιουργό τον Κουτσιανικούλης. Στο ‘’καλημέρα’’ του δεύτερου ημιχρόνου ο δικέφαλος πέτυχε το Γκολ στο 54 μετά από καταπληκτική συνεργασία ivic Κουτσιανικούλη με τον τελευταίο να σκοράρει. Μέχρι το τέλος του παιχνιδιού δεν είχαμε κάτι σπουδαίο από την δυο ομάδες με αποτέλεσμα το παιχνίδι να μείνει στο 1-0 και αυτό να είναι και το τελικό σκορ του παιχνιδιού.