7 Φεβ 2010

Με τα λάθη του έχασε!!!!

Ένα δικό μας παιχνίδι χάσαμε σήμερα στο Καυτανζόγλειο. Ο δικέφαλος προηγήθηκε στο 37’με τον ζλαταν Μουσλίμοβιτς να γράφει το 0-1 όπου και ήταν το σκορ του προτού ημιχρόνου με τον δικέφαλο να είναι σαφώς καλλίτερος αλλά μια ηλιθιότητα του βιτολο που αποβλήθηκε με κόκκινη κάρτα, στοίχισε στουν φιλοξενούμενο ΠΑΟΚ το παιχνίδι. Μετά στο δεύτερο ημίχρονο ο γηπεδούχος ηρακλής ήθελε πόλη να πετύχει την ισοφάριση και στο 55 ο Γιάντσης μετά από ολιγωρία της άμυνας του ΠΑΟΚ πέτυχε το 1-1 και έφερε το παιχνίδι στα ίσα. Μετά είχαμε αρκετές ευκαιρία και από τις δυο ομάδες να πετύχουν το νικηφόρο γκολ αλλά καμία από τις δυο ομάδες δεν το πέτυχε με αποτέλεσμα το παιχνίδι να τελειώσει στο 1-1.