15 Μαρ 2010

Νίκησε με το σπάθα του…

Νίκησε με τον σπάθα του ο αρης εχθές…..αχ μπερδεύτηκα με το σπαθί του ήθελα να πω. Η ομάδα μας λιπών ηττήθηκε από τον αρη στο κλ.Βικελιδης με σκορ 2-0 τα γκολ τα πέτυχε για λογαριασμό του αρη ο καμπορα που ο οποίος έπρεπε να είχε αποβληθεί στο δεύτερο ημίχρονο λεπτομέρειες τώρα. Ο σπαναθας έκανε την δουλεία του και έφυγε το τσοχλανάκι, στο 1’λεπτο κιτρίνη κάρτα στον Γκαρσία και όποτε ο ΠΑΟΚ περνούσε το κέντρο οφσάιντ, τα τάκλιν των παικτών του αρη όσο σκίρα και να ήταν ο διαιτητής της συνάντησης έλεγε παίζετε και τα τάκλιν των παικτών του ΠΑΟΚ κίτρινη ή κόκκινη για να μας καθαρίσουν τους παίκτες για να παίξουμε με την αεκ αποδεκατισμένοι….έλεος αλλά μας φοβηθήκανε επειδή σηκώσαμε κεφάλι αλλά θα γίνουμε ο χειρότερος εφιάλτης σας….ΠΑΟΚ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΟΛΩΝ!!!!!! Για την μικρή ομάδα με τα κίτρινα δεν μιλάω έπρεπε να χάσει ο ΠΑΟΚ όχι να νικήσει ο αρησ μην τρελαίνεστε!!!